לקטיום לחיים ללא לחצים!
נקודות מכירה
בחרו אזור
בחרו עיר

שיקום בעיות מפרקים

המפרקים הרבים בגופנו הם למעשה חלקים שמחברים בין שתי עצמות, באופן המאפשר תנועה. הסחוס משמש כמחבר וכמסכך בין העצמות, ועל כן למבנה התקין שלו ישנה השפעה רבה על תנועתיות המפרק.

 

מהם הגורמים לכאבי מפרקים?

אנשים רבים סובלים במהלך חייהם מכאבי מפרקים. המקור לכאב עלול להיות שחיקה של הסחוס, דלקת או בעיות שונות הקשורות למבנה האנטומי.

 

מהי דלקת פרקים?

דלקות מפרקים הן בעיה שכיחה ביותר, שמלווה בכאבים, נפיחות ובקשיי תפקוד במפרק. דלקות מאופיינות לרוב בהרס של רקמת הסחוס, בעיקר במפרקים נושאי משקל כמו הברכיים ומפרקי כפות הידיים. הפגיעה ברקמת הסחוס עלולה לגרום לנוקשות ולעיוות של המפרק ואף למוגבלות בתנועה.
 
ישנן סיבות שונות להתפתחות של דלקות מפרקים, אך ברוב המקרים, הגורם הוא בעיה אוטו-אימונית – בה נוגדנים מהגוף עצמו פוגעים ברקמות וגורמים לנזק. זהו למשל הבסיס למחלות כמו דלקת פרקים ראומטית ולמחלות פרקים נוספות. בעיה נפוצה נוספת היא היווצרות גבישים שלוחצים על רקמות המפרק, מה שעלול לעודד מצב דלקתי.
 
מחלת פרקים שכיחה נוספות היא מחלת גאוט, בה מתפתחת דלקת הגורמת לכאבים עקב הצטברות של חומצה אורית במפרק. 

מהן מחלות פרקים ניווניות?


מחלות פרקים ניווניות הן מחלות שמתפתחות עם הגיל עקב שחיקת הסחוס (בעיקר בירכיים ובברכיים). בעיה זו של שחיקה והתנוונות המפרק עלולה להתרחש בקרב צעירים ומבוגרים כאחד, אולם היא מושפעת מאוד מנטייה גנטית.


כיצד מטפלים בדלקת מפרקים?

 
הטיפול המקובל בדלקות מפרקים מתבטא בעיקר במתן תרופות נוגדות דלקת, שתפקידן לשכך את הכאב, אך אינן משקמות את הרקמה הפגועה ואינן מעטות את תהליך ההתנוונות של המפרק.  כמו כן, שימוש ממושך בתרופות אלו עלול לגרום לתופעות לוואי רבות.

ארט-3-פלקס

ארט-3-פלקס

קומפלקס ארט-3-פלקס מכיל גלוקוזאמין, כונדרואיטין וMSM.

שיפור איכות החיים גם עם כאבי מפרקים – ארט-3-פלקס

כאבי מפרקים הם בעיה שכיחה ולצערנו רבים סובלים ממנה, צעירים ומבוגרים. מעבר לטיפול ההכרחי בכאב, חשוב גם לסייע לגוף לעצור את התדרדרות המחלה. ארט-3-פלקס של סופהרב מכיל רכיבים הפוגעים בדיוק במטרות אלה, הקלה על הסימפטומים והכאב ומניעת התדרדרות המחלה.
ארט 3 קל

ארט-3-קל

פורמולה צמחית ייחודית המכילה גלוקוזאמין MSM ובוסוואליה.
בכשרות הבד"צ העדה החרדית.
סיאטיקה - להקלה על כאבי גב תחתון

סיאטיקה

פורמולה ייחודית המכילה תמציות צמחי מרפא .
לסיאטיקה יעילות מרבית וללא תופעות לוואי.


פרי מושן + MSM

פרי מושן + MSM

שילוב של גלוקוזאמין וכונדרויטין סולפאט בריכוזים גבוהים בתוספת של וויטמין C ומנגו.
MSM 1000 Relief

MSM 1000 Relief

מינון מוגבר של 1000 מ"ג