>'>
  • -
  • -

icoיש תוצאות לעבודה קשה: כורכומין ליקוויד ג'ל נושא פרס מוצר השנה!

פיתוח תוספי תזונה שעובדים מצוין זה הסיפור שלנו. במובן הזה כורכומין ליקוויד ג'ל הוא לא יוצא דופן. אין לנו ספק כי זהו מוצר הכורכומין הטוב ביותר על מדף התוספים היום ולכן אנחנו מברכים על כך שקיבל את ההכרה לה הוא ראוי. רצינו לנצל את ההזדמנות לשתף אתכם מה עומד מאחורי המוצר - אתם כבר יודעים שבחרתם בטוב ביותר, עכשיו תבינו גם למה.

תכנון ופיתוח על פי המידע העדכני ביותר

כידוע ישנם לא מעט מוצרי כורכום וכורכומין בשוק. הכורכומין הינו החומר הפעיל הקיים בשורש הכורכום ויתרונותיו הבריאותיים זוכים בשנים האחרונות להד ציבורי. מבין עשרות רכיבי פטנט ידועים של כורכומין, ישנם רק בודדים שיש להם את "כל החבילה" (כאלו העונים על כל הקריטריונים החשובים), אחד מהם בולט מעל כולם, פטנט בשם BCM-95®. אבל לפני שנדבר עליו, בואו נבין קצת על החבילה הזו.

תוסף תזונה: ציפיות מול מציאות  

כולנו נסכים שאיכותו של תוסף תזונה נקבעת על פי מידת השפעתו. הרי, המטרה של נטילתו היא השלמת המזון ברכיבים מזינים וטובים שלא תמיד נגישים לנו ביומיום. אז מיותר לציין שאנו מצפים לתמורה כשאנחנו צורכים תוסף תזונה באדיקות. מחשבות אלו הובילו את ההחלטה לבחור ברכיב שהוכיח את זמינותו הביולוגית הגבוהה ב- 1000% יותר מתמציות כורכום סטנדרטיות.

מה זה *לעזאזל* זמינות ביולוגית?

המונח מגיע מעולם התרופות ומתייחס להבדל הגדול הקיים בין החומר שנמצא בכמוסות לבין הכמות שבפועל נספגת בגוף. כורכומין ידוע כרכיב בעל זמינות ביולוגית נמוכה – כלומר בורח מהר מהגוף. איך מתגברים על זה? מוסיפים רכיב פטנטי שעוזר לכורכום להישאר יותר זמן בגוף כך שאיכות הספיגה עולה. 

הבחירה ב- BCM-95® הוכיחה את עצמה

בניגוד לאחרים, ההרכב של BCM-95® היה נראה הקרוב ביותר לטבע שכן הוא שילב את הכורכומין ונגזרותיו (כורכומינואידים) עם שמני כורכום. BCM-95® הוא פטנט ותיק ונחשב מאד בתעשיית תוספי התזונה העולמית המגובה ביותר . בנוסף, מנהל המזון והתרופות האמריקאי ה- ,FDA מכיר בו כרכיב בטוח לשימוש (GRAS). בסוף, הבחירה בו הייתה החלטה קלה. 

העולם עובר לג'ל! טכנולוגיה מתקדמת של כמוסת ג'ל לספיגה מקסימלית

כשיש טכנולוגית ייצור שעוזרת לממש את מאפייניו הטבעיים של הכורכומין זה ממש מתבקש להשתמש בה, לא? גם אנחנו חושבים. אז שורה תחתונה, למה כמוסת הג'ל?

  • בעלת מסיסות טובה יותר
  • בעלת ספיגה מהירה יותר
  • נוחה לבליעה - פרמטר שעושה את כל ההבדל ללא מעט אנשים! 

מה עוד מיוחד בכורכומין ליקוויד ג'ל?

ובכן, חוץ מכל היתרונות שמנינו עד עכשיו, יש לציין כי זהו מוצר הכורכומין היחיד שהוא 100% כורכום (תמצית כורכום + שמנים משורש הכורכום). בדרך כלל כשנעיף מבט על תוויות של מוצרי כורכום אחרים נראה אחוזים נמוכים יותר.

הצרכנים קבעו: המוצר עובד ומקיים את ההבטחה

במשך שנה שלמה בדקו והתנסו משתתפים שונים במוצרים חדשים בישראל ודירגו את העדפותיהם לאחר שימוש פעיל בהם. אותם נסיינים בחרו במוצר שלנו: כורכומין ליקוויד ג'ל כמוצר השנה בקטגורית תוספי תזונה לשנת 2019. ומעתה, ניתן למצוא את לוגו "בחירת הצרכנים" על גבי המוצר. מיותר לציין - גאווה גדולה עבורנו.

לסיכום, רצינו להגיד תודה לצרכנים שלנו, אנחנו מוקירים כל אחת ואחד מכם! ולכל מי שעדיין לא ניסה אותנו, פעם הבאה שתהיו מול מדף תוספי התזונה, תסתכלו על מוצר הכורכומין ליקוויד ג'ל שלנו עם לוגו פרס "בחירת הצרכנים" האדום ותדעו שאת אותה אהבה והשקעה שהכנסנו בו, אנו מכניסים לכל מוצר שאנו מייצרים.

משאיר אבקה לאחרים! כורכומין ליקוויד ג'ל מבית סופהרב. רוצים לדעת עוד על המוצר? >>  

 

 

 

 

 

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נרשמים לניוזלטר סופהרב

ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא !

הצטרפו עכשיו

עקבו אחרינו

יצירת קשר

נשארתם עם שאלות? צוות המומחים המקצועי שלנו ישמח לסייע - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן לפנות אלינו גם בטלפון בימים א'-ד' בין השעות 17:30 - 8:30 וביום ה' בין השעות 8:30-16:30
או בצ'אט שבתחתית העמוד