• -
  • -

icoלישון טוב, להפחית מתחים ולהחזיר את השלווה לחיים

השבועות האחרונים מתוחים מהרגיל, לכולנו. סטודנטים ותלמידי תיכון שחוזרים לספסלי הלימודים, הורים ששולחים את ילדיהם לבית הספר ולגנים וחוזרים בעצמם לשגרת העבודה.
בשבועיים האחרונים שובר סף החרדה שיאים חדשים נוכח ההסלמה במצב הביטחוני ותדירות הפיגועים היומיומית.
אנו מוצאים את עצמנו דרוכים, עצבניים, לחוצים ומתוחים הרבה יותר מהרגיל. אנו מתחילים לקרוס, מערכות הגוף נפגעות, אנו סובלים מעייפות, כאבי ראש, הפרעות בעיכול, הפרעות קשב, חולשה חיסונית והתפתחות מחלות וזיהומים. אנו הופכים חסרי סבלנות כלפי המשפחה, חברים לעבודה והסביבה כולה.

אנו משקיעים משאבים רגשיים אדירים על מנת למתן את התחושות האלו ולהמשיך בשגרת החיים הרגילה, אבל המתח נמשך והלחץ גובר ובסופו של דבר אנחנו כבר לא מסוגלים להתמודד... אנחנו קורסים.

אם לא נצליח להשיג איזון, נתמוטט. מה עושים?

הדרך המומלצת להפחתת מתחים
תאמינו או לא, אבל הדרך להפחתת מתחים אינה דורשת מומחיות או כישרון מיוחד. להלן מספר טיפים לחיים בריאים ורגועים יותר שכל אחד יכול לאמץ:

  • ניהול נכון יותר של הזמן
  • הקפדה על פעילות גופנית
  • הקפדה על תזונה נכונה
  • הקפדה על טיפוח אישי
  • אימוץ גישה הומוריסטית וקלילה לבעיות היומיום

נשמע פשוט, אלא שפעמים רבות שגרת החיים חזקה יותר, וגם אם אנו מצליחים לצאת להליכה פעמיים בשבוע ולאכול יותר ירקות טריים, זה פשוט לא מספיק על מנת להחזיר לנו את האנרגיה הנדרשת מאיתנו להתמודד עם המתח ולעיתים זקוקים לסיוע נוסף.

לקטיום® - מסייע להפחתת מתחים
הכירו את הלקטיום, התורם העיקרי לאיכות השינה של התינוקות(1). הלקטיום פועל ברמה הגופנית וברמה הנפשית ומפחית תגובות רגשיות ופיזיולוגיות המאפיינות מצבי מתח(2-3).
הלקטיום מתאים כגורם מסייע לסובלים ממצבי מתח ולחץ כרוניים. השפעתו המהירה הופכת אותו למצוין גם לסיוע בהפחתת מתחים מזדמנים כגון: חרדה לפני מבחן, חרדה לפני טיסה או פחד במה ועמידה בפני קהל.
יעילות נוספת של הלקטיום היא בתמיכה וסיוע לילדים הסובלים מהיפראקטיביות. הלקטיום משמש כגורם מאזן ומרגיע המאפשר לילד לתפקד בצורה ממוקדת יותר, יעילה יותר ומעייפת פחות.

מסייע להרדמות קלה ושינה טובה
אחת התופעות הקשות ביותר הנלוות למצבי מתח וחרדה היא הקושי להירדם בלילה, וכשכבר נרדמים השינה היא קלה והעייפות מלווה אותנו לאורך היום. עייפות מצטברת גורמת לפגיעה בערנות, לפגיעה בתפקוד ואפילו לסכנת חיים, למשל בזמן נהיגה.
שינה איכותית ממלאת לנו את המצברים הגופניים והנפשיים והיא אחד הגורמים המכריעים המאפשרים לנו להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה. לכן היא חיונית ביותר.
הלקטיום, שהוכח כתורם העיקרי לאיכות השינה בתינוקות, מסייע בטווח מיידי להרדמות קלה ותורם לשינה עמוקה ואיכותית.

האם יש הגבלות על הצריכה?
את הלקטיום ניתן לצרוך לתקופות ארוכות ללא חשש התמכרות(4). הלקטיום אינו פוגע בערנות או בתפקוד היומיומי. ניתן לצרוך אותו במקביל לתרופות הרגעה אחרות.
עם זאת הלקטיום, שהוא חלבון שמקורו בחלב, אינו מתאים למי שסובל מאלרגיה לחלב.

נקודת מפנה במאבקכם האישי להפחתת מתחים
צריכת לקטיום עשויה להוות נקודת מפנה במאבקכם האישי להפחתת מתחים. ההשפעה מהירה ומבוססת על מחקרים קליניים וניתן לצפות לתוצאות תוך זמן קצר.
לקטיום מבית סופהרב מצוין להתמודדות עם מצבי לחץ וחרדה ותורם להרדמות קלה ושינה איכותית. ניתן להשתמש במוצר לאורך זמן ללא חשש להתמכרות או תופעות לוואי.
ניתן להשיג את המוצר בצנצנת של 30 כמוסות או 6 כמוסות במוצר לקטיום TO-GO. ניתן אף להשיג לקטיום פורטה (במינון כפול) באריזת בליסטר של 10 כמוסות.

 

*References:

(1)FASEB J 2001; 15: 1780-2
(2)The Open Sleep Journal, 2009, Eur J Clin Nutr 2007;61: 536-41
(3)2012 Aging Ment Health
(4) Fundam. Clin. Pharmacol. Jun;23(3):323-30,2009

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נא השאירו שם וטלפון ויועצנו המומחים יחזרו אליכם
בהקדם למענה אישי ומקצועי.

שעות פעילות מחלקת הדרכה מקצועית:
ימים א' - ד' בין השעות 17:30 - 8:30
יום ה' בין השעות 08:30-16-30
לא כולל חגי ישראל וימי שבתון

נרשמים לניוזלטר סופהרב ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא!

הצטרפו עכשיו