• -
  • -

icoלעבור את עונת המעבר בשלום

הרוח הקרירה, עלי השלכת והתקצרות שעות היום מאותתים לנו שהסתיו הגיע, אך עבור אנשים רבים - דווקא הגודש באף, החום והשיעול הם המאפיינים המובהקים של העונה. עונות המעבר, בהן מזג האוויר משתנה משפיעות עלינו פיזית ונפשית, ורבים מאתנו נוטים לסבול מצינון והתקררות בתקופה זו.

מדוע כשמתחלפת העונה מתחלף גם הסטטוס שלנו משתנה מ"בריא" ל"חולה"? ובכן, התשובה לכך היא שהגוף שלנו לא חובב שינויים קיצוניים. שינויי מזג האוויר - בין חום ויובש ביום, לקור ולחות בערב, מביאים איתם תסמינים ומחלות שתוקפות את הגוף עד שהוא מסתגל למעבר.

המערכת החיסונית שלנו – שהיא חומת המגן מפני מחלות וזיהומים - נוטה להיחלש בעונות מעבר. על כן, הגוף חשוף יותר למחלות הנגרמות ע"י חיידקים ווירוסים שונים, כגון חיידקים ממשפחת הסטרפטוקוקיים שגורמים לדלקות גרון ואוזניים בקרב מבוגרים וילדים. 

שום - חיזוק מן הטבע
על מנת לעבור בשלום את עונת המעבר, חשוב מאוד לספק למערכת החיסון של הגוף חיזוקים מבעוד מועד. אחת הדרכים היעילות לכך היא נטילת שום, שכידוע מכונה "האנטיביוטיקה של הטבע" ואין עוררין על יתרונותיו ותרומתו לבריאות.

מחקרים רבים מצביעים על תרומתו של השום למניעת מחלות, דלקות, הצטננות ועוד. השום מכיל חומרים פעילים רבים ובניהם האליצין – שהוא בעל פעילות אנטי-חיידקית, אנטי-ויראלית ואנטי פטרייתית. השום מתאים לטיפול במצבים שונים כגון שפעת והצטננות, טפילי מעיים, תולעים, פצעי אקנה, כאבי אוזניים ועוד. בנוסף מראים המחקרים כי נטילה סדירה של שום מסייעת בהפחתת כולסטרול, סוכר ויתר לחץ דם, ואפילו משפיע לטובה על מראה העור.

כמוסות שמן שום – של סופהרב, מספקות ריכוז גבוה ואפקטיבי של שמן שום במינון של  1.2 מ"ג - המקביל לכ-3,400 מ"ג שום טרי. מינון עצמתי זה מבטיח ספיגה טובה וטווח יעילות טיפולית גבוה.

ביו בליס – למניעת דלקות גרון ואוזניים
גופנו מאוכלס בחיידקים מזיקים בכל עונות השנה. אנחנו אוספים אותם בכל מקום: בבית הספר, בעבודה, ברכבת ובתור בסופרמרקט. כאמור, בתקופת עונות מעבר, בהן המערכת החיסונית חלשה, הגוף חשוף במיוחד למחלות ולזיהומים הנגרמים על ידי אותם חיידקים. 

על מנת להגן על הגוף ממחלות הנגרמות על ידי חיידקי הסטרפטוקוק, כגון דלקות אוזניים וגרון, מומלץ לחזק אותו בביו-בליס של סופהרב – פרוביוטיקה ייעודית שמסייעת לשמירה על בריאות חלל הפה, הגרון והאוזניים. המוצר מבוסס על חיידק פטנטי בשם סטרפטוקוקוס סליבאריוס K12, שלו פעילות מונעת זיהומים של הגרון והאוזניים. 

להגנה על ילדים בעונות המעבר והחורף מציעה סופהרב את ביו-בליס קיד, שמתאימה במיוחד לילדים שסובלים תכופות מדלקות אוזניים וגרון וחשופים לטיפולים חוזרים באנטיביוטיקה. האנטיביוטיקה אמנם מטפלת בבעיה שנוצרה באותה נקודת זמן, אך אינה מונעת את חזרתם של חיידקי הסטרפטוקוק בפעם הבאה. לעומתה, ביו-בליס קיד פועל למניעה, שכן מדובר בחיידק ידידותי שמשתרש באופן טבעי בחלל הפה והגרון ומפחית את פעילותם של חיידקים מזיקים. חיידק זה נמצא באופן טבעי רק אצל 5% מכלל האוכלוסייה, ועל כן מומלץ לצרוך אותו כתוסף תזונה. את ביו-בליס וביו-בליס קיד ניתן להשיג באבקה ובלכסניות למציצה. 

שתהיו בריאים!

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נרשמים לניוזלטר סופהרב

ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא !

הצטרפו עכשיו

עקבו אחרינו

יצירת קשר

נשארתם עם שאלות? צוות המומחים המקצועי שלנו ישמח לסייע - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן לפנות אלינו גם בטלפון בימים א'-ד' בין השעות 17:30 - 8:30 וביום ה' בין השעות 8:30-16:30
או בצ'אט שבתחתית העמוד