• -
  • -

icoמערכת העיכול עושה לכם בעיות? 6 בעיות עיכול, פתרון אחד- ביו 25!

האם אתם יודעים מהי פרוביוטיקה?
דמיינו שדה קרב שבו צבאות שונים נלחמים זה בזה בשביל שליטה על אדמה, ויחסי הכוחות ביניהם מוטים בהתאם לגורמים שונים ורבים. פרוביוטיקה מייצגת את צבא החיידקים הפרוביוטיים, או בשמם העממי יותר "חיידקים ידידותיים" אשר בין היתר, מהווים את כוח ההגנה אל מול החיידקים והפתוגנים הנוספים אשר אינם טובים עבורנו. עכשיו דמיינו את כל הצבא הזה בכמוסה אחת, שמכילה 11 זני חיידקים פרוביוטיים במינון של 25 מיליארד ובפורמולה מתקדמת וחדשנית - זוהי ביו-25 מבית סופהרב. הפוטנציאל שלה טמון בשיפור פעולת העיכול, חיזוק מערכת החיסון על ידי הגברת תנגודת הגוף לזיהומים וטיפול ומניעת בעיות שכיחות במערכת העיכול!

זני החיידקים הפרוביוטיים בפורמולת ביו-25 הינם פטנטים ואלו נבדקו והוכחו כיציבים ואפקטיביים ביותר להקלה על מגוון בעיות עיכול. החיידקים עוברים תהליך ייחודי של ציפוי כפול המורכב מחלבון וסיבים תזונתיים בכדי שיהיו עמידים בפני החומציות הגבוהה של הקיבה. 

ניתן ליטול ביו 25 לסיוע בשלל מצבים בריאותיים, באופן קבוע או זמני, וכל זה רק בכמוסה אחת ביום המקנה הגנה רחבת היקף!

לפניכם 6 בעיות עיכול ופתרון אחד בזכות תכולת החיידקים שבו- ביו 25

שלשולים
מחקרים מראים שמתן חיידקים פרוביוטיים ובעיקר זני החיידקים ב. לונגום, ל. אסידופילוס וס. תרמופילוס מקצר את זמן המחלה ואת משך ההפרשה של הגורם לשלשול (חיידק או נגיף) בצואה וכן מסייעים להחלמה מהירה יותר ללא שום תופעות לוואי.

מחלות כתוצאה מזיהום
מחלות של מערכת העיכול כתוצאה מזיהום עלולות להופיע בעקבות הקפדה לקויה על כללי היגיינה בסיסיים כגון רחיצת ידיים לאחר היציאה מהשירותים או לפני הכנת האוכל. מחקרים שנערכו מראים בברור כי צריכת חיידקים מזני ב. ברווי, ל. לקטיס ו-ב. אינפנטיס מסייעת למערכת החיסון להתמודד מול מחלות כתוצאה מזיהום ואף למנוע אותן.

מחלות מעי דלקתיות
מחלות מעי דלקתיות עשויות להתפרץ כתוצאה משינויים בהרכב פלורת המעי שתפקידה למנוע פלישת חיידקים וגורמי מחלה שונים מהמעיים למחזור הדם. מחקרים מראים כי מתן ל. רמונסוס ו-ס. תרמופילוס מסייע לשיקום פלורת המעי, וכך להפחית את פעילות המחלה או להאריך את ההפוגות בין ההתקפים.

בעיות עיכול
בעיות עיכול כגון: כאבי בטן, נפיחות בבטן, עיכול לקוי וגזים הן מטרד ממנו סובלים אנשים רבים. טיפול יסודי בבעיה יכלול שינוי תזונתי וצריכה של 11 זני החיידקים הקיימים בביו-25 אשר כולם יהוו כלי יעיל מאד לתמיכה וחיזוק מערכת העיכול וסיוע בפעילותה התקינה.

תסמונת המעי הרגיז
תסמונת המעי הרגיז היא תסמונת הכוללת כאבי בטן כרוניים, חוסר נוחות ותחושת מלאות במערכת העיכול ושינויים בהרגלי היציאות. גם במקרה זה, הקפדה על דיאטה מיוחדת וצריכה קבועה של פרוביוטיקה, ובעיקר מהזנים: ס. תרמופילוס, ל.פאראקזאי ו-ל. אסידופילוס מקלה על הסימפטומים, מאריכה את ההפוגות בין ההתקפים ואף עשויה למגר את התופעה לחלוטין.  

אי סבילות ללקטוז
אי סבילות ללקטוז הוא מצב שבו ייצור האנזים האחראי על פירוק סוכר החלב אינו מופרש במערכת העיכול. ידוע כי ביכולתו של החיידק הפרוביוטי ל. קאזאי להפריש את האנזים המפרק את הלקטוז ובכך להקל על הבעיה.

כעת, אחרי שהיתרונות שבצריכת ביו-25 ברורים כל כך, נותר רק לברר מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. ידוע כי אכילה קבועה של יוגורט מעשירה את הגוף בחיידקים פרוביוטיים, אולם תהליך הפסטור שעובר המוצר מקטין באופן משמעותי את כמות החיידקים שבו. לכן, כאשר מדובר על טיפול ומניעת בעיות עיכול יש להיעזר בתוסף תזונה. 

אז כשיש לכם הרגשה לא נוחה בבטן נסו את ביו-25 מבית סופהרב ותנו לחיידקים הפטנטים לנצח במערכה, כל פעם מחדש.

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נא השאירו שם וטלפון ויועצנו המומחים יחזרו אליכם
בהקדם למענה אישי ומקצועי.

שעות פעילות מחלקת הדרכה מקצועית:
ימים א' - ד' בין השעות 17:30 - 8:30
יום ה' בין השעות 08:30-16-30
לא כולל חגי ישראל וימי שבתון

נרשמים לניוזלטר סופהרב ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא!

הצטרפו עכשיו