• -
 • -

icoפרוביוטיקה לנשים טבעית

את לא לבד, 3 מכל 4 נשים סובלת מזיהום או פטרת בנרתיק וזאת כתוצאה מהפרעה במאזן הטבעי של פלורה תקינה במערכת העיכול ובנרתיק.
שימוש בתרופות (בעיקר אנטיביוטיקה וגלולות למניעת הריון), צריכה מוגברת של מתוקים, אלכוהול ואף השינויים ההורמונאליים הטבעיים במהלך חיי האישה יכולים להפר את האיזון של הפלורה התקינה ובכך לאפשר לחיידקים מחוללי מחלה או פטריות לשגשג.

קנדידה היא בעיה עולמית

פטריית הקנדידה היא הגורם העיקרי לזיהום בנרתיק. הקנדידה היא בעיה עולמית והיא נובעת כתוצאה מאורח החיים המודרני שכולל תזונה לקויה, סטרס ושימוש מופרז בתרופות.
אלו, משנים את הפלורה במערכת העיכול ובנרתיק ומביאים לשגשוגה של הפטרייה. כל עוד האיזון לא הופר, החיידקים הטובים, בעיקר אלו מסוג לקטובצילוס, מווסתים בקפדנות את אוכלוסיית הקנדידה בנרתיק ובמעי.
במידה והאיזון נפגע והופר, נפגעת ההגנה הטבעית והקנדידה יכולה לשגשג ולגרום לכל אותם תסמינים שאנו מכירות כגון הפרשות מרובות, גרד, שריפה ותחושת בעירה.

5 דברים שלא ידעתן על קנדידה, וזיהומים בנרתיק:

 • 1. בשנת 2002, נשים בארה"ב הוציאו למעלה מחצי מיליארד דולר על תרופות לטיפול בבעיה
 • 2. למעלה ממחצית הנשים תסבולנה מהתופעה באמצע העשור השלישי לחייהן
 • 3. בעיית הזיהומים בנרתיק היא אחד הגורמים הרפואיים העיקריים לאובדן של ימי עבודה
 • 4. תזונה לקויה או לחץ נפשי נמנים בין הגורמים לבעיה
 • 5. להקלה מקומית של גרד ותחושת בערה ניתן להחדיר טמפון טבול במשקה אלוורה ופרוביוטיקה

מסתבר שהוספת פרוביוטיקה לנשים שהיא טבעית ומתאימה לסגנון החיים שלך היא דרך נפלאה למניעת קנדידה, זיהומים ופטרת וגינלית. החיידקים הטובים מתגלים כחברים מצוינים וכל המרבה, הרי זה משובח.

פרוביוטיקה לנשים - הרבה יותר מיוגורט

זה לא חדש שאכילת יוגורט ביו, המכיל תוספת של חיידקים פרוביוטיים, תורמת לבריאות. אך האמצעים הטכנולוגים המאפשרים הארכת חיי מדף של מוצרי החלב לא מאפשרים לחיידקים הפרוביוטיים לשרוד לאורך זמן ובכך נפגעת יעילותם.
כמה חיידקים בפועל יש ביוגורט? ומי מבטיח לך שהחיידקים ביוגורט שורדים לאורך זמן? למעשה אף אחד. לאכול יוגורט זה נחמד אך זה לא באמת רציני.

פרוביוטיקה לנשים היא תוספת חשובה וחיונית לכל אישה

מורכבותה של המערכת הנשית מביאה לכך שנשים סובלות יותר מגברים מבעיות הקשורות לחוסר איזון במיקרופלורה של המעי הקשור ישירות לחוסר איזון במיקרופלורה של הנרתיק.
נטילת פרוביוטיקה לנשים כל יום ולאורך זמן, תבטיח שמירה על כמות גבוהה של חיידקים פרוביוטיים במערכת העיכול ובנרתיק, תשמור על היגיינת המערכות ותבטיח הגנה מפני מזהמים.

איך לבחור נכון פרוביוטיקה לנשים?

בשוק תוספי הפרוביוטיקה יש כל כך הרבה סוגים שונים של פרוביוטיקה לנשים.
אז איך תדעי לבחור פרוביוטיקה לנשים שתהיה איכותית ומומלצת עבורך?
יש לוודא שני דברים: האם זהו המוצר המתאים ביותר עבורך והאם זהו מוצר בעל יעילות גבוהה.
לצורך בדיקה זו ישנם כמה פרמטרים שעליך לשים אליהם לב:

 1. כמות החיידקיםככל שכמות החיידקים גבוהה יותר, כך נגדיל את הסיכויים להשתרשות טובה יותר של החיידקים בפלורה ובמקומות הרצויים והבעייתיים כמו הווגינה.
 2. מספר זניםככל שמספר הזנים גבוה יותר, כך הפיזור בפלורה יהיה רחב יותר. המשמעות היא בהעשרת הפלורה במגוון גדול יותר של סוגי חיידקים שונים בעלי פעילות בריאותית הייחודית לכל אחד מהם. למשל, ידוע כי לחיידק העונה לשם תרמופילוס יכולת נהדרת להשפיע על איזון הלחות בנרתיק האישה.
 3. הגנת החיידקיםבתכשירי פרוביוטיקה לנשים סטנדרטיים, כמות גדולה מהחיידקים מתים עוד לפני שמגיעים למעי בגלל חומציות הקיבה, המעבר בה הורג יותר מ-90% מהחיידקים החיים במרבית המקרים. חשוב לבחור מוצר שפותח מטכנולוגיה שמספקת הגנה מספקת לחיידקים כדי שיגיעו למעי ויעשו את עבודתם.
 4. ביסוס מחקרי: בחרי בפרוביוטיקה בעלת זנים שנבדקו לאורך שנים במחקרים קליניים, אחרת איך נדע שמדובר בזני חיידקים מועילים?
 5. סוגי החיידקים: מחקרים מראים כי חיידקים ידידותיים ממשפחת הלקטובצילוסים נמצאים כמועילים לפלורה הנשית שלנו, לכן כדאי לבחור בפרוביוטיקה המשלבת אותם בפורמולה.

אז בחרי בפרוביוטיקה לנשים איכותית וייעודית עבורך, בעלת חיידקים פטנטים שנחקרו ונמצאו מתאימים עבור מערכת ההגנה הטבעית של האישה ותומכים בבריאות האינטימית שלה.

 

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נא השאירו שם וטלפון ויועצנו המומחים יחזרו אליכם
בהקדם למענה אישי ומקצועי.

שעות פעילות מחלקת הדרכה מקצועית:
ימים א' - ד' בין השעות 17:30 - 8:30
יום ה' בין השעות 08:30-16-30
לא כולל חגי ישראל וימי שבתון

נרשמים לניוזלטר סופהרב ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא!

הצטרפו עכשיו