• -
  • -

icoקולגן - הסוד שלנו בדרך לעור המושלם

עור חלק ובריא הוא משאת נפשה של כל אישה ושל מספר גדל והולך של גברים. נעורים, יופי ובריאות מהווים בתרבות המערבית סמל להצלחה. כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב ועור בריא הוא חלק משמעותי מאוד במראה שלנו.

בדרך למראה העור המושלם רובנו קונים כל תכשיר חדש היוצא לשוק רק כדי לגלות שהשימוש בו משפר את מצב העור שלנו לטווח קצר בלבד, אם בכלל. הטיפים שלנו לעור המושלם יגרמו לכם להוציא הרבה פחות כסף על קרמים ולקבל תוצאות טובות בהרבה.

מה קורה לעור שלנו במהלך השנים

במהלך השנים מושפע העור משלל גורמים. זיהום האוויר, עישון, חשיפה לשמש ולתנאי אקלים הם גורמים חיצוניים המשפיעים על העור שלנו. שינויים הורמונליים, ירידה בתפקוד מערכת חיסון, גיל, תורשה ונזקי רדיקלים חופשיים הם גורמים פנימיים המשפיעים על העור שלנו. לאורך הזמן התוצאות של השפעות אלו הן ירידה בתחלופת התאים בעור, ירידה בגמישות העור, הופעת כתמי עור ועוד.

כשאנחנו צעירים העור שלנו מתוח, יפה ומבריק ולכן אנו לא מייחסים חשיבות להגנה על מראהו. בעשור השלישי לחיים אנו מתחילים להבין שהעור שלנו עובר לשלב אחר ומתחילים לראות שינויים קלים של התבגרות במראה העור ואפילו קמטוטים ראשונים.

זהו השלב שבו אנו נבהלים ורצים לחנות הקרובה על מנת לקנות את התכשיר הראשון שלנו לטיפוח העור. תכשירים רבים וטובים עוד יבואו אחריו, אבל אף לא אחד מהם יעצור את תהליך ההזדקנות של העור או יתקן את הנזקים שכבר נגרמו לו.

הבעיה העיקרית בשימוש בתכשירים חיצוניים

הבעיה העיקרית בשימוש בתכשירים חיצוניים לטיפוח העור כגון: קרמים, משחות ומסכות היא שאף לא אחד מהם יכול להפוך את העור שלנו לצעיר יותר, חזק וגמיש יותר או חלק יותר. שימוש ברבים מהם לא מועיל כלל ואחדים מהם מספקים תוצאות חלקיות ביותר לטווח קצר מאוד.

הסיבה שתכשירים חיצוניים אינם משיגים תוצאות טובות (אם בכלל) היא שהם עבורנו בבחינת "כיבוי שריפות" כלומר, אנו משתמשים בהם רק לאחר שהנזק לעור כבר נגרם ומטרתם, בדרך כלל, טשטוש חיצוני של הנזק. אולם כאשר אנו מבינים מה קורה לעור שלנו במהלך השנים אנו מבינים למה תכשירי האנטי אייג'ינג הללו אינם יכולים לעמוד בהבטחותיהם המופלאות.

יופי אמיתי מתחיל מבפנים

כאשר מדובר בטיפוח העור "יופי אמתי מתחיל בפנים" הוא לא קלישאה חבוטה, להפך. מחקרים שנערכו לאחרונה מוכיחים כי ניהול אורח חיים בריא הכולל תזונה איכותית ושעות שינה מספקות, עיסוק בפעילות גופנית מתונה והפחתת מתחים ולחצים (סטרס) הם בעלי תפקיד מכריע בבריאותנו בכלל ובבריאות העור שלנו בפרט. החדשות הטובות הן שמשתנה זה תלוי לגמרי בנו ובבחירתנו לחיות אורח חיים בריא ונכון.

אולם מה עושים כנגד גורמים חיצוניים המשפיעים על העור שלנו?

ביטוח משלים לעור מטופח

הזמן והסביבה הם משתנים שלצערנו אינם תלויים בנו, אולם באפשרותנו לספק לעור שלנו אמצעי הגנה כנגד השפעתם. אחד האמצעים היעילים ביותר לשמירה על בריאות העור לאורך זמן הוא הרכיב קולגן.

מהו קולגן? 

קולגן הינו חלבון סיבי שתפקידו לבנות את רקמות החיבור בגוף ובין החלבונים הנפוצים ביותר בגוף האדם. כשאנחנו צעירות, הגוף שלנו מייצר קולגן כמה שהוא צריך, אך החל מגיל 30 רמתו של קולגן בגוף יורדת.
התוצאה – קמטים, יובש וכדומה.

תחשבו על טיפוח העור כעל סוג של ביטוח, כזה שמתחילים להשקיע בו היום כדי לראות תוצאות עוד כמה שנים. את ביטוח העור שלנו אנו משלימים כאשר אנחנו נוטלים תוספי בריאות המגנים על העור שלנו מפני נזקי הזמן והסביבה.

אמנם לא ניתן לעצור את גלגלי הזמן, אבל בהחלט ניתן לעכב את השפעותיו. מראה העור שלכם משקף לא רק את הגיל ואת ההרגשה אלא גם את ההתייחסות הכוללת שלכם לבריאותכם. אל תחכו שיהיה מאוחר מידי, גלו את הסוד שלנו לטיפוח העור: שמירה על אורח חיים בריא וחיזוק העור באמצעות תוספי בריאות מתאימים. זה בריא וזה עובד. אל תתייחסו לעור שלכם כמובן מאליו, השקיעו בו, שמרו עליו וטפחו אותו ותהיו יפים.

 

אהבת? שתף עם החברים!

גולשים שקראו מידע זה התעניינו גם ב:

נרשמים לניוזלטר סופהרב

ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא !

הצטרפו עכשיו

עקבו אחרינו

יצירת קשר

נשארתם עם שאלות? צוות המומחים המקצועי שלנו ישמח לסייע - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן לפנות אלינו גם בטלפון בימים א'-ד' בין השעות 17:30 - 8:30 וביום ה' בין השעות 8:30-16:30
או בצ'אט שבתחתית העמוד