אודות

אודות סופהרב

החברה
אמברוזיה- סופהרב היא חברה המובילה בישראל בתחום ה- VMS
(Vitamins , Minerals Supplements).
היא נוסדה ב- 1986 וב- 30 השנים האחרונות מתמחה בפיתוח, ייצור, ייצוא ושיווק של תוספי תזונה.
החברה הינה בבעלות איש העסקים איתן מרקוביץ'.

חלק חשוב ממערך המחקר והפיתוח של סופהרב מתבצע תוך שיתוף פעולה עם מומחים ומוסדות מחקר. כמו כן, מאמרים העוסקים במחקרים שנערכו על מוצרי סופהרב מתפרסמים באופן קבוע בעיתונות המקצועית.

קו המוצרים
קו תוספי-תזונה של סופהרב מיוצר באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותר המתוכננים לסייע בטיפול ובמניעה של בעיות בריאותיות רבות ומותאם במיוחד לאורח החיים הישראלי.

מידע מקצועי
לחברת אמברוזיה- סופהרב קיימת מחלקת מידע מקצועי שאחראית על כתיבה והפקת כלל חומריה המקצועיים הרבים לאין ספור של החברה, המבוססים, בין השאר על מחקרים, פרסומים וחידושים מדעיים עדכניים מרחבי העולם.

ייצור ואיכות
מפעל סופהרב הוא מתקן מודרני ומשוכלל המשתרע על-פני שטח של 5500 מ"ר וממוקם בפארק התעשייתי הר יונה בנצרת עילית.
במפעל מעבדה מיקרוביולוגית, מעבדות כימיות ומעבדות פיתוח, ובנוסף 13 חדרים "לבנים" הכוללים בקרת טמפרטורה ואוויר בסטנדרט "פארמה" (תיקני ייצור תרופות).

חברת סופהרב מפעילה מערכת קפדנית של בדיקות וביקורות איכות המשולבות במסגרת תהליך הפיתוח והייצור, החל מבחירה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, דרך תהליכי הייצור המתקדמים ביותר ועד למוצר המוגמר על המדף.

כך הפכה סופהרב למפעל תוספי התזונה המתקדם והמוביל ביותר בארץ! 

קו המוצרים של חברת סופהרב מגלם בחובו את העקרונות המסמלים את רוח החברה – המחויבות למצוינות בשרות ללקוחות ובאיכות מוצרינו.

אנו משקיעים מאמצים רבים בבחירה ובשילוב חומרי גלם טבעיים ואיכותיים עם תהליכי ייצור ובקרת איכות קפדניים בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.
קו המוצרים האיכותי של סופהרב מותאם במיוחד לאורח החיים הישראלי, תורם לשיפור הבריאות ואיכות החיים וברובו כשר, בהשגחת הרבנות נצרת עילית ואף בכשרות מהודרת, בד"ץ העדה החרדית. 

קו מוצרים זה הוא פרי פיתוח וייצורה הבלעדי של חברת סופהרב הישראלית המיוצר במפעל סופהרב, בעל הסמכה לתקני בקרה ואיכות מחמירים.

מפעל סופהרב בעל הסמכות חשובות בנושא תקני בקרה, איכות ובטיחות מזון :

  • ISO: 9001 תקן בינלאומי המפרט את הדרישות למערכות ניהול איכות.
  • ISO: 22000 תקן בינלאומי המפרט את הדרישות למערכות ניהול בטיחות מזון.
  • (G.M.P (Good Manufacturing Practiceׁ היתר משרד הבריאות לסימון ת.י.נ  (תנאי ייצור נאותים) על מוצרי החברה, המבטיח עמידה בתנאי ייצור נאותים.
  • HACCP : תקן ניהול מערכות בטיחות מזון המגדיר תנאי ייצור נאותים בתעשיית המזון, כדי להבטיח עמידה קפדנית בדרישות ניהול האיכות 

 

 

נוף גליל כשרות כשרות בדץ  תקן מפעל סופהרב תקן מפעל סופהרב תקן מפעל סופהרב

מפעל סופהרב - חדשנות ואיכות, מובילים לבריאות!

תחילתו של מפעל סופהרב היה בחזונם של ד"ר מוטי דגן וד"ר משה פודר, רופא ורוקח שהקימו מתקן ייצור קטן בגוש שגב בגליל, על מנת לייצר תוספי-תזונה תזונה ייחודיים. 
הנהלת חברת אמברוזיה, יבואנית סולגאר, הבחינה בפוטנציאל של המוצרים פרי פיתוחם של שני היזמים, ובשנת 1999 רכשה אמברוזיה את סופהרב. 
חברת אמברוזיה הביאה לרכישה ניסיון עשיר בשיווק, ידע עמוק בתזונה ו"פורמולות מגירה" אשר חיכו להפוך למוצרים.

במהלך שנמשך שנה ובעלות של למעלה משמונה מיליון דולר, הוקם באזור התעשייה הר יונה בנצרת עילית המתקן המתקדם ביותר בארץ לפיתוח וייצור תוספי תזונה המשתרע על 2,400 מ"ר. בשנת 2014 הורחב המפעל ביותר מ-3000 מ"ר נוספים וכן התווסף מרכז לוגיסטי מתקדם להפצת המוצרים.

הצלחתו של מפעל סופהרב סחפה אחריה גורמים מסחריים רבים ואחרים בבקשה לייצר את מוצריהם במפעל. עם השנים, הפך מפעל סופהרב ליצרן המותג הפרטי של כמה מהגורמים המובילים בשוק. בנוסף, מוצרים נבחרים מליין מוצרי סופהרב נמכרים במספר מדינות באירופה, בדרום אמריקה, דרום אפריקה והמזרח הרחוק.

על אף היותה מודל לחיקוי עבור חברות אחרות בארץ בתחום תוספי-התזונה, עדין מצליחים בחברת סופהרב לשמור על יתרון תחרותי אמיתי שקשה להעתיקו.

מפעל סופהרב הינו מתקן מודרני המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה איכותיים בפורמולציות שונות ומורכבות כמו טבליות מצופות, כמוסות צמחיות, כמוסות סופט גל, כמוסות סופט ג'ל צמחיות וסירופים. בנוסף, בקרוב יחל המפעל בשיווק תוספי תזונה בצורה החדשנית (Tab In Gum (Tablet inside Gume- טבלייה עטופה במסטיק. פיתוח חדשני המאפשר נטילה של תוספי תזונה בצורה נוחה ונעימה למשתמש.

כמו כן, במפעל מעבדה מיקרוביולוגית, מעבדה כימית הכוללת HPLC, מעבדת פיתוח וחדרי ייצור "לבנים" הכוללים בקרת טמפרטורה ואוויר בסטנדרט של ייצור תרופות.

סדרת תוספי התזונה מבית סופהרב מיוצרת באיכות הגבוהה ביותר ומחומרי הגלם האיכותיים ביותרלחברה תיאום ושיתוף פעולה עם מוסדות רפואיים ומכוני מחקר, למעלה משישה מוצרים עומדים כיום תחת 10 מחקרים קליניים כפולי סמיות ובנוסף למעלה מ-8 מוצרים כבר הציגו תוצאות חיוביות במחקרים שנעשו עליהם בעבר. 

קו המוצרים מותאם במיוחד לאורח החיים הישראלי ומגלם בחובו את העקרונות המסמלים את רוח החברה - המחויבות למצוינות בשרות ללקוחותינו והקפדה על איכות מוצרינו הנתונים לבקרת איכות קפדנית.  

 

אנחנו פה, בשבילכם!

חברת סופהרב מבינה את הצורך להיות תמיד זמינה ולתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, לכן מעמידה לרשותכם מספר מוקדים המאפשרים יצירת קשר וקבלת מענה מקיף בכל שאלה בתחום הבריאות ותוספי התזונה. 

מחלקת הדרכה וקשרי לקוחות
קו מחלקת הדרכה וקשרי לקוחות של סופהרב, מופעל כשירות שיחת חינם (1-800) ומספק זמינות ומענה עבור כל לקוח המעוניין בייעוץ, הסבר והדרכה, בכל הנוגע בשימוש בתוספי תזונה ונותן מענה אישי למאות פניות מדי יום ביומו.

קו ההדרכה משלב את מיטב התזונאים, הרוקחים, הנטורופתים ואנשי המקצוע בעלי הידע המעמיק והמקיף ביותר בתחום הבריאות, התזונה ותוספי התזונה. 
שירות ייחודי זה מציע לפונים, הדרכה מקצועית, בכל הנוגע לשימוש נכון ויעיל במוצרי סופהרב.

שעות פעילות מחלקת ייעוץ טלפוני:
בימים א'-ד' בין השעות 08:30-17:30
יום ה' בין השעות 08:30-16:30

שיחת ייעוץ חינם 2535*
פנו אלינו דרך האתר >>

מועדון לקוחות סופהרב
מועדון לקוחות סופהרב מונה עשרות אלפי גולשים המקבלים דיוורים אינטרנטיים חודשיים בנושאים מגוונים הכוללים אורח חיים בריא, טיפים, המלצות ולעתים הטבות בלעדיות ומפנקות. 
הירשמו למועדון הלקוחות שלנו >>

עמוד פייסבוק
עשו לנו LIKE בפייסבוק ותישארו מעודכנים לפני כולם!
לעמוד הפייסבוק שלנו >>

אינסטגרם
עקבו אחרינו באינטסגרם והתעדכנו בכל מה שחדש
לעמוד האינסטגרם שלנו>>

צ'אט אונליין
צ'אט אונליין אנושי, מאפשר קבלת מענה מהיר בכל שאלה מאנשי מקצוע נבחרים.
כניסה לצא'ט>>

כי ערכים הם הבסיס להצלחתנו

מקצוענות
אנו מתחייבים לבצע כל משימה בצורה בטובה ביותר תוך ניצול מקסימאלי של סך כל היכולות וליצור סינרגיזם, שלם הגדול מסך כל חלקיו.

חדשנות
אנו מתחייבים לבצע באופן שיטתי ומתמיד את עבודתנו בצורה שונה, להתייחס לכל שינוי כפתח להזדמנות ובכך לתרום לארגון, לקהילה ולסביבה.

מחויבות לארגון
אנו מתחייבים לבצע לפעול לקידום האינטרסים של חברתנו תוך טיפוח ושימור עמיתנו לעבודה, לקוחותינו וספקינו.

נטילת אחריות
אנו מתחייבים לקחת אחריות על עבודתנו, תוך יצירת שקיפות מלאה של תהליכי עבודה.

טיפוח עובדים
החברה מתחייבת לפתח ולאתגר את העובדים תוך יצירת סביבת עבודה המעודדת נטילת אחריות ותורמת למימוש עצמי של כל עובד ועובד בחברה.

נרשמים לניוזלטר סופהרב

ומקבלים עדכונים לאורח חיים בריא !

הצטרפו עכשיו

עקבו אחרינו

יצירת קשר

נשארתם עם שאלות? צוות המומחים המקצועי שלנו ישמח לסייע - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.
ניתן לפנות אלינו גם בטלפון בימים א'-ד' בין השעות 17:30 - 8:30 וביום ה' בין השעות 8:30-16:30
או בצ'אט שבתחתית העמוד