ייעוץ תוספיםייעוץ מובייל

אודות

אומרים שהקרבה לטבע מבריאה, אבל בעידן המודרני לא לכולנו יש גישה חופשית לטבע בכל פעם שאנחנו זקוקים להבראה והרגשה טובה. 

אנחנו בסופהרב הבנו את זה כבר מזמן- ומזה כמעט 30 שנה שאנחנו דואגים לקרב את הטבע אליך. 

עבורנו, הטבע הוא המנטור. מדע וטכנולוגיה מתקדמים הם הכלים שלנו להתחבר אליו, לחקור את שפתו וללמוד את דרכיו ואת טיבו. 

בעזרתם אנחנו ממצים את עוצמות הריפוי האדירות שלו והופכים אותן ליותר זמינות עבורך, כך שיוכלו להיטמע בגופך ובאורח חייך באופן הכי מיטבי וטבעי שיש, ממש כמו שהטבע התכוון. 

 

 

 

הערכים שלנו

 • בכח המדע אנחנו הופכים את הטבע לזמין יותר, איכותי יותר ובטוח הרבה יותר בשבילכם. מביאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר כדי להבטיח לכם איכות חיים שהיא הרבה מעבר לטוב ביותר. 

 • כמו שהטבע מתחדש ללא הפסק, כך גם אנחנו- מחדשים ללא הרף. חדשנות שמתבטאת בשיטות מחקר ופיתוח כלים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר. חדשנות שמכירה בסגולות הריפוי של הטבע ויכולות הריפוי של הגוף ויודעת להאיץ ולמנף אותם מדעית. חדשנות שמחוברת לאורח החיים המודרני ומתעדכנת בהתאם לצרכיו המשתנים. חדשנות שעובדת ללא לאות כדי להביא לכם את הפתרונות הבריאותיים הטובים והאפקטיביים ביותר ולאפשר לכם את איכות החיים המעולה שמגיעה לכם.

 • האם יש משהו חשוב יותר? כשאנחנו אומרים שהטבע הוא המנטור שלנו, אנחנו מתכוונים לזה. עוד משחר ההיסטוריה בני האדם נהגו להשתמש בצמחים ובחומרים מן הטבע לתמיכה במצבי בריאות שונים. מאז ועד היום, כוחות הריפוי שבטבע מסייעים להעצמת תהליכי הריפוי הטבעיים הקיימים בכל אחד ואחת מאתנו. אנחנו בסופהרב שואפים לשמור על האיזון העדין של הטבע ולהביא אותו אליכם על ידי מקסום השימוש ברכיבים טבעיים לאורך כל תהליך הייצור באיכות חסרת פשרות.

   

באנר וידאו אודות

כשמדע וטבע נפגשים

כל שלב בתהליך הייצור שלנו נחקר, מבוקר ונבחן בסטנדרטים המחמירים ביותר וחשוף לעיני כל, כל העת. כל מוצר ומוצר בקולקציית תוספי התזונה שלנו עשוי מחומרים טבעיים באיכות הגבוה ביותר, ועובר תחת עינם הבוחרת של צוותי בקרת האיכות ומיטב המדענים שלנו.

אז איך זה קורה בפועל ?

שלב 1

אנחנו מבינים את הצרכים והדאגות הבריאותיות שלכם

כולנו תמיד מחפשים את הדבר הנוסף הזה שיעזור לנו להיראות ולהרגיש במיטבנו. יחד עם זאת, צרכי הבריאות שלנו משתנים ומתפתחים כל הזמן. כל שנה שחולפת ועונה שמתחלפת מביאות עימן צרכים בריאותיים חדשים לאנשים שונים. אנחנו מבינים את זה ותפקידנו להישאר תמיד עם היד על הדופק, לדאוג אדם ולכל גוף, מגדול ועד קטן בכל שלב ודרך כל שינוי. להביא לכם את המוצרים שאתם זקוקים להם, לספק את ההשלמה והחיזוק הבריאותיים, האיכותיים שיש לטבע ולמדע להציע בכל זמן נתון.

שלב 2

אנחנו חוקרים לעומק

ויטמינים, מינרלים, צמחים- יש מגוון כל כך רחב של רכיבי תזונה לתמיכה בריאותית טבעית מבחוץ ומבפנים. לכן כשאנחנו מתחילים בתהליך הפיתוח, אנו בוחנים מאות רכיבים כדי למצוא את אלו המתאימים ביותר לצרכים שלכם.מבחינתנו תוספי תזונה הם המקום שבו המדע פוגש את הטבע – שילוב של הרכיבים הטבעיים הנכונים, בכמויות הנכונות ובשיטות המתקדמות לתוצאות הטובות ביותר.

שלב 3

אנחנו מייצרים, בודקים, ושוב פעם בודקים

כאן הניסיון הארוך, המומחיות והמקצועיות שלנו בתוספי תזונה נכנסים לתמונה. כל מוצר המיוצר במפעל שלנו, תואם באופן מלא את נוהלי הייצור המחמירים ביותר בעולם. אנחנו מבצעים מאות בדיקות איכות קפדניות ולא מתפשרים על שום שלב כדי להביא אליכם תוספי תזונה באיכות חסרת פשרות הממנפים את כל הטוב שבטבע, באמצעות הכלים המדעיים והמתקדמים ביותר.

מפעל סופהרב בעל הסמכות חשובות בנושא תקני בקרה, איכות ובטיחות מזון

ISO 9001:2015

מערכת ניהול איכות

HACCP

שיטה המבוססת על שבעה עקרונות מרכזיים לבקרת בטיחות מזון.

FSSC 22000

מערכת ניהול בטיחות מזון

GMP (Good Manufacturing Practice)

היתר משרד הבריאות לסימון ת.י.נ  (תנאי ייצור נאותים) על מוצרי החברה, המבטיח עמידה בתנאי ייצור נאותים.

יש לך את הביטחון שבחרת נכון
אנחנו מאמינים שאם אתה רוצה שזה יעשה נכון, אתה צריך לעשות את זה בעצמך. כבר 30 שנה שאנחנו מצעידים קדימה את עולם ה-WELLNESS המקומי על ידי ייצור כחול לבן במפעל חדשני ומתקדם.
מבחינתנו תוספי תזונה הם המקום שבו המדע פוגש את הטבע - שילוב של הרכיבים הטבעיים הנכונים, בכמויות הנכונות ובשיטות המתקדמות לתוצאות הטובות ביותר

supherb wellness for supherb living:
 • מפעל ייצור מתקדם
 • חוקרים ומדענים מסורים
 • נטורופתים וצוות מומחים ברמה עולמית
 • תהליכי בקרת איכות קפדניים
 • שיטות ייצור ואריזה מתקדמות
 • חומרי גלם טבעיים וטהורים
 • פורמולות מגובות מחקר
 • תקני GMP מחמירים

שמרו על קשר

  הרשמו לניוזלטר שלנו
  הירשמו עכשיו לניוזלטר של סופהרב וקבלו עדכוני אורח חיים בריא!