בשורה חדשה לנשים בהיריון: מהיום גם אתן תצליחו להתמיד עם תוספי התזונה!

היריון ולאחר לידה
17 מאי 2022
בשיתוף סופהרב וד"ר אגסי זייטלר מורן
בשורה התחתונה, מה הכי חשוב לדעת?
  • ארבעת רכיבי התזונה המומלצים על ידי משרד הבריאות לתקופת ההיריון הם: חומצה פולית, ברזל, ויטמין D ויוד. התמדה בצריכתם היא קריטית בגלל חשיבותם הרבה להתפתחות תקינה של העובר ומניעת מומים מולדים.
  • נשים רבות בהיריון מתקשות להתמיד בנטילה קבועה ועקבית של תוספי התזונה המומלצים עבורן, בשל הרגישות המוגברת בתקופה זו ובמיוחד בשליש הראשון.
  • מתוך ההבנה שקיים קושי אמיתי להתמיד ועם זאת חשיבות רבה ומהותית, פותח תוסף תזונה חדש וידידותי לנשים בהיריון- בגומי לעיסה, במינונים המומלצים על ידי משרד הבריאות, טעים, נוח וקל להתמדה.
תוספי תזונה בהיריון

נשים בהיריון מודעות היטב להמלצות לצרוך תוספי תזונה, אך רבות מהן מתקשות ליישם את המשימה. הטקס המתיש של בליעת טבליות גדולות, ההתמודדות עם הריח והבחילות שמגיעות מיד אחרי… צורת הנטילה מתקשה מאוד על ההתמדה, החשובה כל כך לעובר המתפתח ולשמירה על היריון בריא ותקין. אז מה אפשר לעשות?

החשיבות של נטילת תוספי תזונה בהיריון

כל אישה הרה או שמתכננת היריון צריכה לדעת ולהכיר את החשיבות של נטילת תוספי תזונה בהיריון. בעוד שרכיבים מסוימים ניתן לצרוך דרך התזונה, ישנם ארבעה רכיבי תזונה, שאותם יש ליטול דרך תוסף תזונה ייעודי ובמינונים מוגדרים וזאת ללא קשר למחסור, לצורך התפתחות תקינה של העובר, בריאות האישה ההרה ושמירה על היריון תקין: חומצה פולית, ברזל, ויטמין D ויוד.

יש סיבה חשובה ומהותית מאחורי כל המלצה שמתפרסמת באופן רשמי מטעם משרד הבריאות וארגוני הבריאות בעולם וההתמדה כאן היא קריטית, בגלל הקשר שבין נטילת התוספים, להתפתחות תקינה של העובר ומניעת מומים מולדים.

ד"ר מורן זייטלר אגסי, רופאת נשים: "היום ממליצים לכל הנשים בתקופת ההיריון לצרוך תוספי תזונה. את חלקם רצוי להתחיל לצרוך לפחות שלושה חודשים לפני הכניסה להיריון, כמו חומצה פולית, ולאורך כל תקופת היריון לצרוך באופן יומיומי את ארבעת הרכיבים המומלצים על פי ארגוני הבריאות בארץ ובעולם".

הקושי להתמיד לאורך זמן

נשים רבות מתקשות להתמיד בנטילה קבועה של תוספי התזונה המומלצים עבורן. על אחת כמה וכמה נשים בהיריון, שאצלן המצב מאתגר אף יותר, בשל הרגישות המוגברת בתקופה זו ובמיוחד בשליש הראשון.

לפי ד"ר אגסי: "הבעיה העיקרית היא נוחות הנטילה, שיכולה לנבוע מגודל הכדור, הטעם והריח, כל אלו יכולים לפגוע בהתמדה, על אחת כמה וכמה אצל נשים בהיריון, שגם ככה סובלות מבחילות, הקאות ועייפות, ומאוד קשה להן ליישם באופן קבוע. אני רואה את זה בקרב מטופלות ודווקא בתקופה הכי קריטית שהיא תחילת ההיריון, בה הן הכי מתקשות להקפיד על הנטילה מאותן סיבות שציינתי".

הקושי של נשים הרות לבלוע טבליות גדולות, בעלות טעם וריח לוואי, הוא מובן בהחלט. אך במקרה זה, להימנעות מנטילת תוספי התזונה המומלצים או הקושי להתמיד בצורה עקבית, יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת.

דור חדש של הריוניות צריך דור חדש של תוספים

החדשות הטובות עבור כל אותן נשים שמתקשות להתמיד וליטול את התוספים, היא שיש היום דרך אחרת, שתעשה לכן חיים קלים. הדור הבא של תוספי התזונה, מאפשר לכן לעמוד בהמלצות בקלות רבה ואפילו להנות מזה. כן, קראתן נכון. להנות.

הפתרון החדש מתאים לדור החדש של ההריוניות ולקצב החיים העכשווי, הוא זמין ופשוט ולא ברור איך לא חשבו על זה קודם.

פריצת דרך עולמית: תוספי תזונה בגומי לעיסה!

בימים אלו, חברת סופהרב, המובילה את ענף יצור תוספי התזונה בישראל כבר למעלה מ-20 שנה, משיקה סדרת מוצרים חדשה מסוגה. סדרת Tab In Gum – תוספי תזונה בגומי לעיסה.

מדובר בפטנט עולמי בבלעדיות סופהרב, שהולך לשנות את כל מה שהכרנו עד היום ולהפוך את חוויית הצריכה לנעימה, נוחה וטעימה, מבלי להתפשר על איכות ומינונים. בזכות הפורמט החדש, תוכלו לדאוג לבריאות והכי חשוב- להצליח להתמיד בקביעות ובעקביות.

עבור אוכלוסיית הנשים ההרות, אלו חדשות משמחות במיוחד! כי מהיום, ליישם את ההמלצות, לדאוג לעובר ולשמור על היריון בריא, זה פשוט וקל.

סדרת Tab In Gum כוללת חמישה מוצרים, מתוכם שניים החשובים במיוחד לקהל ההריוניות: פרנטל- מולטי ויטמין לנשים בהיריון, הכולל את ארבעת הרכיבים המומלצים על פי משרד הבריאות במינונים העומדים בהמלצות, וברזל במינון 30 מ"ג בתוספת ויטמין C לשיפור הספיגה.

החוויה עושה את כל ההבדל

כשמדובר על הבריאות שלנו, אין מקום לפשרות. הבחירה ב- Tab In Gum היא קודם כל- בחירה בתוסף תזונה איכותי, עם מינונים גבוהים של רכיבים פעילים. כל ההבדל הוא בחוויה והחוויה היא מה שעושה את כל ההבדל!

הפטנט הוא בציפוי ייחודי של גומי לעיסה, העוטף טבליה המכילה מינונים אפקטיביים של חומרים פעילים, שגם שומר על הרכיבים שבפנים וגם טעים. מעכשיו אפשר לצרוך ויטמינים, מינרלים ורכיבי תזונה נוספים, במינון יומי מדויק ומבוקר ולהנות מזה. הרכיבים הפעילים משתחררים תוך 60-120 שניות בלבד של לעיסה ולאחר מכן אפשר לזרוק.

העולם מתקדם לדור החדש של תוספי התזונה מתוך הבנה שחווית השימוש חשובה לא פחות ואם אפשר לקבל GUM איכות ו-GUM נוחות אז למה לא?

ד"ר אגסי זייטלר מורן, מומחית לרפואת נשים: "מדובר על סדרה של תוספי תזונה עם פטנט טכנולוגי, שבעצם מביא לנו את אותם התוספים, באותם המינונים ואותה היעילות, בטבליה לעיסה שמצופה בגומי לעיסה. אנחנו מקבלים כאן את אותה היעילות בחוויה שהיא נעימה יותר, נוחה ואפילו טעימה וככה אפשר להתגבר בקלות על חוסר הנוחות שבבליעת כדורים. זה תוסף תזונה לכל דבר ועניין".

חשוב שתדעי!

תוספי התזונה להיריון מסדרת "טאב אין גאם"- מולטי ויטמין לנשים בהיריון וברזל, מגיעים במינונים המדוייקים המומלצים על ידי משרד הבריאות ביחידה אחת ליום. הרכיבים הפעילים של מוצרים אלו משתחררים וזמינים לספיגה תוך 120 שניות של לעיסה בלבד. בחירה בתוסף "טאב אין גאם" היא בחירה בנוחות ובלי להתפשר על איכות ומינונים והיא מייצגת את ההתקדמות הטכנולוגית והחדשנות של עולם תוספי התזונה.

סדרת תוספי התזונה Tab In Gum מגיעים בטעמי פירות טעימים, מכילים מינונים אפקטיביים ומשנים את חוויית הצריכה שהכרנו עד היום.

צפו בד"ר אגסי זייטלר מורן, רופאת נשים שמספרת על הבשורה החדשה והמשמחת לנשים בהיריון>>


גלו עוד באותו נושא

תוספי תזונה בהנקה
היריון ולאחר לידה
10 מאי 2022

תוספי תזונה בהנקה

תוספי תזונה להנקה חשובים בשבועות הראשונים שלאחר הלידה, כשהגוף נדרש למלא מאגרים של ויטמינים ומינרלים ששימשו אותו במהלך ההיריון. הדרישה של הגוף לוויטמינים ומינרלים עולה...
ספרו לי עוד
ויטמינים בתקופת ההיריון וההנקה
היריון ולאחר לידה
13 אפריל 2022

אחת ולתמיד: כך תוודאי שאת מקבלת את כל הוויטמינים שאת צריכה בתקופת ההיריון וההנקה

צפו בד"ר גיא גוטמן, מומחה בגניקולוגיה, פוריות ומיילדות מסביר מדוע חשוב כל כך לנשים בהיריון לצרוך ויטמינים ולשמור על תזונה מאוזנת ואיך ניתן לקבל את...
ספרו לי עוד
היריון ולאחר לידה
1 מרץ 2022

על פרנטל –  מולטי ויטמין לנשים בהריון ותכנון הריון בריא

פרנטל, מולטי ויטמין לנשים בהיריון, הפך להיות הא'-ב' של כל אישה המתכננת הריון. אבל האם את יודעת מה החשיבות שלו ואילו רכיבים כדאי שיהיו בו?...
ספרו לי עוד
סקירת מחקרים מצאה: אומגה 3 מפחיתה את הסיכון ללידה מוקדמת
היריון ולאחר לידה
9 מרץ 2022

סקירת מחקרים מצאה: אומגה 3 מפחיתה את הסיכון ללידה מוקדמת

מחקר סקירה מקיף הכולל 70 מחקרים בחן את היעילות של אומגה 3 במניעת לידות מוקדמות. ממצאי המחקר חד משמעיים – שימוש באומגה 3 בהריון עשויה...
ספרו לי עוד
היריון ולאחר לידה
9 מרץ 2022

ויטמינים בהריון – המדריך המלא להריונית

כשמדברים על ויטמינים בהיריון יש המון דברים לזכור ולדעת. לכן, החלטנו לעשות סדר ולהכיר לך את אלו החשובים בתקופה זו, כדי שלא תפספסי שום דבר....
ספרו לי עוד
אומגה 3 בהיריון: למה חשוב לקחת ומתי כדאי להתחיל?
היריון ולאחר לידה
6 אפריל 2022

אומגה 3 בהיריון: למה חשוב לקחת ומתי כדאי להתחיל?

מדוע אומגה 3 לנשים בהיריון חשובה, איזו חומצת שומן היא החשובה ביותר, מהי הכמות המומלצת ואיך תוכלי לקבל את אומגה 3 בהריון בקלות? כל התשובות...
ספרו לי עוד
היריון
היריון ולאחר לידה
1 מרץ 2022

ברזל בהריון – כך תעשי את זה נכון

מזל טוב, את הולכת להיות אמא! ריכזנו במיוחד עבורך את כל מה שחשוב שתדעי על ברזל בהריון! חשיבות הברזל, איך לצרוך אותו, איזה תוסף ברזל...
ספרו לי עוד
אנמיה בהריון
היריון ולאחר לידה
2 מרץ 2022

אנמיה בהריון: ממה היא נגרמת ומדוע חשוב לטפל?

אנמיה בהיריון היא נפוצה ומצריכה טיפול לשמירה על מהלך היריון תקין. מהי בדיוק אנמיה וממה היא נגרמת? מדוע כדאי להגיע להיריון עם מאגרי ברזל תקינים...
ספרו לי עוד
היריון ולאחר לידה
2 מרץ 2022

תכנון הריון בריא

הגיע הרגע המרגש, החלטת להביא ילד לעולם! אז מה צריך לקחת בחשבון כשרוצים להיכנס להריון? איך עליך להכין את גופך לקליטת היריון בריא? הכל בכתבה!
ספרו לי עוד

אולי יעניין אתכם גם

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

פרנטל מולטי ויטמין-מינרל לנשים הרות – טבליות בציפוי גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו
הירשמו עכשיו לניוזלטר של סופהרב וקבלו עדכוני אורח חיים בריא!