דור חדש של בריאות! פטנט עולמי משנה את הדרך שבה אנו צורכים תוספי תזונה

Tab In Gum
13 אפריל 2022
בשורה התחתונה, מה הכי חשוב לדעת?
  • כשזה מגיע לנטילה של תוספי תזונה, ככל שחוסר הנוחות בלקיחת תוסף עולה – כך יורדת יכולת ההתמדה.
  • יש מגוון של פורמטים בשוק המנסים להתגבר על הקושי בהתמדה, אך נראה שעד היום היה קשה למצוא את הפתרון המושלם שמשלב בין איכות לפורמט נגיש.
  • סופהרב מציגה את הבשורה הבאה בעולם תוספי הבריאות. אותם תוספי תזונה בפורמט של גומי לעיסה. פטנט עולמי שהופך את המטרד שבנטילת תוספים לחוויה נוחה, פשוטה וטעימה.

תוספי תזונה ידועים כבר שנים כדרכם של צרכנים לשמירה על בריאות ולהשלמת חוסרים תזונתיים. יחד עם זאת, נראה שבשנים האחרונות נהיה קשה יותר להתמיד בנטילה הכה חשובה שלהם. ענת מרקוביץ, נטורופתית בכירה מחברת סופהרב, מסבירה בתוכנית הרדיו של דליק ווליניץ על פטנט עולמי שמשנה את כל מה שידענו על הרגלי הצריכה של תוספי תזונה.

השנתיים האחרונות הוכיחו לנו שוב עד כמה חשוב הקשר בין תוספי תזונה לאיכות חיים. אם לפני כן רק מקבץ אנשים מסוים היה נוטל תוספי תזונה בעקביות, נראה שהיום תוספי תזונה הפכו למוצר צריכה שנפוץ כמעט בכל בית, בעיקר תוספי התזונה הקשורים למערכת ההגנה הטבעית של הגוף.

הקושי להתמיד

ככל שאנשים מודעים יותר ולוקחים יותר תוספים, כך גם נוצר אצלם קושי להתמיד. בין אם זה בגלל שהטבליות גדולות וקשות לבליעה, או אבקות מסיסות ונוזלים בעלי טעם לוואי. אך בעיקר "טקס הצריכה" שדורש מאיתנו לזכור בחיים העמוסים שלנו לפנות זמן לנטילה של כמוסה או טבליה. אם יש מספר תוספים אז גם צריך לזכור מתי, כמה ואיך, וזו הופכת להיות משימה לא פשוטה.

לתופעה הזו קוראים בשפה המקצועית "עייפות מכדורים". זו תופעה שקיימת גם בעולמות הרפואה וגם בעולמות תוספי התזונה.למעשה ככל שחוסר הנוחות בלקיחת תוסף עולה – כך יורדת יכולת ההתמדה.

הקושי הזה בהתמדה הוא גם דאגה ממשית בקרב נשים בהיריון. זו תקופה קריטית לצריכת תוספי תזונה לשמירה על בריאות האם והעובר, ודווקא בתקופה זו קשה יותר לנשים לצרוך בגלל רגישות לריחות, טעמים וקושי בבליעה של טבליות גדולות.

איך מתגברים על הקושי?

בשוק יש מגוון של פורמטים המנסים להתגבר על הקושי בהתמדה, אך נראה שעד היום היה קשה למצוא את הפתרון המושלם שמשלב בין איכות לבין פורמט נגיש לצרכים מבלי להתפשר על כלום.

הפורמטים הקיימים מגיעים באבקות בעלות טעם וריח לא נעימים, כמוסות שעדיין מצריכות טקס של בליעה כל יום וסוכריות הגומי שונות המכילות כמות סוכרים גבוה מאוד ולרוב כמות רכיבים פעילים נמוכה.

מהפכה בעולם תוספי הבריאות!

חברת סופהרב מגיעה עם בשורה שמשנה את כל מה שידענו על תוספי תזונה ויוצרת מהפכה של ממש. לראשונה בעולם סופהרב משיקה את סדרת תוספי התזונה שנקראת Tab In Gum – תוספי תזונה בגומי לעיסה!

סופהרב פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך ורשמה פטנט עולמי שבא להקל על צרכנים רבים ליטול בעקביות את תוספי התזונה שהם כל כך זקוקים להם, מבלי להתפשר על איכות ומינונים גבוהים.

חדשנות הפטנט היא בשילוב של טבליה לעיסה המכילה מינונים יעילים בציפוי ייחודי של גומי לעיסה- ומכאן השם TAB IN GUM. הטבלייה בציפוי הגומי ללעיסה מאפשרת את שחרור החומרים תוך 60-120 שניות של לעיסה בהתאם למוצר.

זו סדרה שמשלבת חומרי טעם וריח טבעיים בלבד, מגיעה ללא תוספת סוכר, אין צורך בנטילה עם מים והכי חשוב יוצרת חוויה קלילה, טעימה ולא טקסית ומייגעת.  הסדרה כוללת חמישה תוספי תזונה: ויטמין D, ברזל, מולטי ויטמין לנשים בהיריון, חמוציות וויטמין C וויטמין B12 אותם אפשר לקחת בכל זמן ובכל מקום.

הריח, הטעם המהנה, נוחות השימוש והחוויה האטרקטיבית הופכים את המטרד שבנטילת תוספים לחווייה נוחה, קלה, פשוטה וטעימה .

מהיום זה פשוט לשמור על הבריאות!


גלו עוד באותו נושא

TIG
Tab In Gum
18 מאי 2022

Tab in Gum: פטנט עולמי חדש משנה את כללי המשחק

סדרת תוספי התזונה המהפכניים Tab in Gum, פטנט עולמי פורץ דרך, המציע את אחד הפתרונות המבריקים: תוספי תזונה בגומי לעיסה. הפורמט החדש מציע לצרכנים חוויה...
ספרו לי עוד
תוסף תזונה בגומי לעיסה
Tab In Gum
10 אפריל 2022

מהיום אפשר אחרת: תוספי תזונה בגומי לעיסה

פטנט חדש בעולם תוספי התזונה הולך להפוך את חווית הצריכה לנוחה, פשוטה וקלה להתמדה. פתרון מצוין לצרכני תוספי תזונה, שמכירים בחשיבות הרבה של תוספי התזונה...
ספרו לי עוד

אולי יעניין אתכם גם

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

פרנטל מולטי ויטמין-מינרל לנשים הרות – טבליות בציפוי גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ויטמין D | סדרת Tab in Gum

ויטמין D | סדרת Tab in Gum

ויטמין D 1,000 יחב"ל בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
חמוציות וויטמין C | סדרת Tab in Gum

חמוציות וויטמין C | סדרת Tab in Gum

חמוציות בתוספת ויטמין C בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ויטמין B12 | סדרת Tab in Gum

ויטמין B12 | סדרת Tab in Gum

ויטמין B12 מתילקובלמין 1,000 מק"ג בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו
הירשמו עכשיו לניוזלטר של סופהרב וקבלו עדכוני אורח חיים בריא!