סופהרב: תוספי תזונה איכותיים "כחול לבן"

כללי
9 מרץ 2022
בשורה התחתונה, מה הכי חשוב לדעת?
  • מפעל סופהרב הוא מפעל תוספי התזונה הגדול והמתקדם ביותר בישראל ופועל כבר למעלה מ-35 שנה, תוך הקפדה על איכות וחדשנות, כדי שקהל לקוחותינו יקבל את הטוב ביותר, ללא פשרות!
  • בסופהרב, הכל נעשה תחת קורת גג אחת, מה שמאפשר לנו לנהל בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר, החל מבחירת חומרי הגלם, תהליך הייצור הקפדני ועד המדף.
  • צרכנות חכמה מתחילה מהבנה, ידע ובחירה מושכלת של תוספי תזונה איכותיים, שמטרתם לתמוך בבריאות. כי מה חשוב לנו יותר מהבריאות?
סופהרב: תוספי תזונה איכותיים "כחול לבן"

במדינה כמו שלנו "כחול לבן" הוא מעבר לסמל וסיסמה. אך מה קורה כשמדובר בקנייה כחול לבן? עד כמה אתם מסתכלים על ארץ הייצור לפני שאתם מוסיפים מוצר לעגלת הקניות? צרכנים רבים מעדיפים פעמים רבות (ובצדק) לקנות כחול-לבן, אך גם לא פעם תוהים מה עומד מאחורי המוצר, מה התרומה של הקנייה הזאת ולא פחות חשוב- מה הם מרוויחים מזה.
כמותג כחול לבן, רצינו לנסות לענות על השאלות ולתת לכם הצצה קטנה לחזון ולדרך של מפעל סופהרב – המפעל הגדול והמתקדם ביותר בארץ בתחום תוספי התזונה.

אז על מה אנחנו לעולם לא נתפשר בייצור שלנו? למה דווקא בתחום תוספי תזונה ייצור מקומי הוא יתרון? ואילו טיפים חשוב שתיקחו כשאתם באים לבחור תוסף תזונה?

לא חוסכים על הצרכנים שלנו

מפעל סופהרב הוא נוף חריג בתחום ייצור תוספי התזונה בארץ, מפעל גדול ומתקדם המשתרע על שטח של 6000 מטר בקצה הר יונה שבנצרת עילית. המפעל בנוי ומאובזר ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר: מעבדות מיקרוביולוגיות, חדרים לבנים, מכשור וטכנולוגיות פורצות דרך ומחלקת מחקר ופיתוח שמוכיחה עצמה כמובילת שוק.
אצלנו בסופהרב מפתחים, מייצרים, משווקים ומייצאים תוספי תזונה מעולים – כבר 35 שנה! ואין ספק שהניסיון עושה את שלו. כמות הידע והניסיון שצברנו במהלך השנים מאפשרת לנו להציב ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק תוספי התזונה ולייצר מוצרים פורצי דרך.

ואיך זה משפיע עליכם? ישנם פרמטרים ייחודיים לבחינת איכות בעולם תוספי התזונה שצריך לקחת בחשבון כצרכנים, אך לא תמיד תהיו מודעים אליהם. חשבתם פעם למשל היכן מיוצרים תוספי התזונה שאתם נוטלים? מהי רמת הסטריליות בקו הייצור? האם המוצרים עומדים בתקני בקרה ואיכות הנדרשים? האם נערכות בדיקות מקיפות לנוכחות חומרים מזיקים כגון חומרי הדברה בחומרי הגלם?

מערכת בקרה קפדנית בכל שלב: לא מתפשרים על איכות!

בסופהרב מפעילים מערכת קפדנית של ביקורת ובדיקות איכות במסגרת תהליך הפיתוח והייצור, החל מבחירה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובדיקתם, דרך תהליכי הייצור המתקדמים ביותר ועד למוצר המוגמר על המדף. לא רק שאנחנו עומדים בכל התקנים הנדרשים בישראל, אלא הרבה מעבר לכך – בשל היותו של סופהרב מפעל מייצא, אנו אפילו עומדים בתנאים המחמירים של איגוד הבריאות האירופאי. למרות שאנו לא מחויבים לכך, הקמנו במפעל מעבדה מיקרוביאלית המאפשרת לנו לבדוק את המוצרים באופן תדיר על מנת שנוכל לוודא לאורך כל חיי המדף של המוצר כי איכותו נשמרת כדי שלקוחותינו יקבלו את הטוב ביותר.

הבנה עמוקה של צרכי האוכלוסייה הישראלית

בסופהרב, אנחנו חושבים כחול-לבן, גם בשלב הפיתוח. צוות הפיתוח שלנו מקפיד לשלב חדשנות ולחפש את הפתרונות החדשים ביותר, ומשלב רכיבים פטנטיים נחקרים בפורמולות ייחודיות ומתקדמות. מה שעומד לנגד עינינו היא טובת הצרכנים, בראש ובראשונה בישראל.
דוגמה טובה לכך תהליך הפיתוח של מוצרי הכורכומין. במהלך השנים עלתה הבנה, מתוך מחקר שוק מקיף ופידבק שהגיע מהצרכנים הישראלים, כי במוצרי הכורכומין הקיימים בשוק, צורת הטבלייה אינה נוחה לבליעה. בנוסף לכך, הספיגה של החומר הפעיל כורכומין מהמוצרים הנפוצים הינה מוגבלת, מאחר וזמינותו הביולוגית נמוכה באופן טבעי.
לאחר תהליך מחקר ופיתוח ארוך מצאנו את הפתרון! פטנט בינלאומי בשם BCM-95, הנחקר ביותר בעולם שהראה תוצאות מרשימות ביותר במחקרים, כולל מחקרים קליניים. מכאן התפתח אחד המוצרים האיכותיים והאהובים ביותר: כורכומין ליקווויד ג'ל–   כמוסות כורכומין בטכנולוגיית ספיגה משופרת הכילה 100% חומרים המצויים בשורש הכורכום באופן טבעי, בדיוק כמו שהטבע תכנן. שילוב הרכיבים הפטנטי, משפר את הזמינות הביולוגית של הכורכומין ב-700% לעומת תוספים מתחרים. את החותמת הסופית על איכות המוצר קיבלנו בשנת 2019 עם זכייתו של "כורכומין ליקוויד ג'ל" שנבחר על ידי הצרכנים וזכר בפרס מוצר השנה בתחום תוספי התזונה!

תוספי תזונה מבית טוב

באופן כללי ובפרט כאשר מדובר במוצרי בריאות – נסו לשים לב שלמוצרים שאתם צורכים יש בית. בית טוב...
תהליך ייצור תוספי תזונה הוא תהליך מורכב המצריך בקרה מ-א' ועד-ת' משלב המחקר והפיתוח, דרך שלבי הייצור ועד המדף. בסופהרב הכל נעשה תחת קורת גג אחת, מה שמאפשר לנו לנהל בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר בכל שלבי הייצור: בדיקת חומרי הגלם, בקרה על כל שלב ושלב בתהליך הייצור ובדיקת דגימות המוצרים כדי לוודא שהאיכות נשמרת גם כשהמוצר כבר אצלכם בבית. 

נשמע מובן מאליו? לא בהכרח. לא לכל מותג תוספי תזונה יש קורת גג משלו כמו לסופהרב. במקרה "הטוב, מותגים בוחרים לייצר את מוצריהם במפעל ישראלי שמפתח ומייצר עבורם, ובמקרה "הפחות טוב" הם בוחרים לייצר את מוצריהם במעבדות חיצוניות שונות ובכך מפקידים את השליטה בידי גורם זר ולא תמיד אחיד. כלומר, יתכן כי מותג תוספי תזונה שאתם קונים, מחזיק תוספים שיוצרו במפעל אחד ואחרים במפעל אחר, ברוב המקרים השיקולים הם כלכליים, והבקרה? מי מבטיח שאיכות כלל המוצרים של המותג עומדת באותם סטנדרטים?

אז הבית הוא חשוב, ואם כבר בית טוב, אז למה לא בית ישראלי?

לתמוך בכלכלה המקומית זה הכי "כחול-לבן", זו בחירה שתומכת בישראלים, תורמת לקידום הפריפריה, ייצור מקומות עבודה לישראלים ועל הדרך גם להיות יותר ירוקים, כי זה הבית שלנו.

בריאות זה לא שופינג מזדמן באינטרנט

בעולם האונליין המתפתח, עולם תוספי התזונה זמין ונגיש יותר מתמיד, אך חשוב לזכור שיש סיבה לכך שישנם מומחים להתאמת תוספי תזונה כמו נטורופתים או רוקחים והערך המוסף שלהם הוא לא דבר של מה בכך.

כשבוחרים תוספי תזונה יש קריטריונים חשובים ורבים שיש לבדוק ולהכיר. בראש ובראשונה לדעת מי הוא היצרן, אבל נדרשת גם היכרות עם עולמות התזונה, עם רכיבים פעילים וחומרי גלם, הרכב פורמולה ועוד וכאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע. כשהקלקתם על כפתור הרכישה באותו אתר קניות אהוב, האם בחנתם לעומק את רכיביו? האם יוצא לכם לחשוב על המסע שאותו תוסף תזונה שהזמנתם הולך לעבור? הוא ישונע באוויר, בים או ביבשה? יידחס במכולות גדולות או אולי אפילו יהיה חשוף באיזשהו שלב לשמש או לחום? כשמדובר בהזמנת בגדים זה פחות משמעותי, אך כשמדובר ברכיבי תזונה טבעיים שרגישים ל תנאי הסביבה- אור וחום, הם עלולים להיפגע ולהתקלקל ובסופו של דבר זה משהו שייכנס לכם לגוף וכדאי לקחת את זה בחשבון.  

כדי קצת לעשות לכם קצת סדר, הנה שתי נקודות למחשבה:

1. במקום להשוות מחירים, תתחילו להשוות רכיבים!

השוואת מחירים היא כנראה הדבר הראשון שאנחנו עושים לפני קניית מוצר. אבל האם מחיר צריך להיות המדד העיקרי לכדאיות הרכישה של תוסף תזונה? כשמדובר בגוף שלנו, יותר חשוב להסתכל טוב טוב מה נכנס אליו, לכן, בחנו טוב את רשימת הרכיבים ובדקו קודם מה הוכנס (או לא הוכנס) אל התוסף שברצונכם לרכוש.
נכון, לא כל יצרן מספק שקיפות בתווית המוצר ומאפשר לקרוא בפירוט על מרכיביו. אבל היי, זו כבר נורת אזהרה בפני עצמה.

2.  לא כל הנוצץ זהב הוא

בעיקר בעידן האונליין, כמות אדירה של אפשרויות בחירה עומדות בפני הצרכן והיצרנים לא נשארים שאננים. מותגים נוצרים על ימין ועל שמאל, עטופים באריזה הנכונה, עם השם הנכון והמושך ולעיתים מגובים בקמפיינים נוצצים. זוכרים שמארנו שאין כמו הבית? תמיד חפשו מאיפה המוצר מגיע ומה עומד מאחורי המותג. כשמדובר בבריאות שלנו, אנחנו מחפשים יותר מאריזה יפה ופרזנטורית נוצצת.

בשורה התחתונה, בשל המודעות ההולכת וגוברת, גדל שוק תוספי התזונה למימדי ענק, ולמרות שריבוי אפשרויות הוא דבר נהדר, קל יותר להתבלבל בבחירת מוצר איכותי. בין אם תבחרו בסוף כחול לבן או לא, מה שחשוב הוא שתקנו חכם,  ובבריאות יותר מהכל, כדאי שנשים לב למה שנכנס אצלנו לעגלה כי התחנה הבאה זה הגוף שלנו.

סופהרב – הבית הישראלי של תוספי התזונה.


אולי יעניין אתכם גם

ויטמין D 1,000 יחב"ל

ויטמין D 1,000 יחב"ל

ויטמין D | תוסף תזונה בגומי לעיסה
 39.1
30% הנחה
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Add to Wishlist
Add to Wishlist
ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C

ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C

ברזל בתוספת ויטמין C | תוסף תזונה בגומי לעיסה
 60.1
30% הנחה
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Add to Wishlist
Add to Wishlist
ויטמין B12 1,000 מק"ג בצורת מתילקובלמין

ויטמין B12 1,000 מק"ג בצורת מתילקובלמין

ויטמין B12 | תוסף תזונה בגומי לעיסה
 44.0
30% הנחה
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Add to Wishlist
Add to Wishlist


גלו עוד באותו נושא

הרשמו לניוזלטר שלנו
הירשמו עכשיו לניוזלטר של סופהרב וקבלו עדכוני אורח חיים בריא!