Tab in Gum: פטנט עולמי חדש משנה את כללי המשחק

Tab In Gum
18 מאי 2022
סופהרב בשיתוף ד"ר מיכאל ויינפאס
בשורה התחתונה, מה הכי חשוב לדעת?
 • אנשים רבים מתקשים בצריכת תוספי תזונה לאורך זמן, בעיקר בגלל הקושי לבלוע כדורים רבים.
 • תוספי תזונה שמגיעים בצורת סוכריות גומי, מכילים ברוב המקרים מינונים מזעריים של ויטמינים וכמות גבוהה של סוכר.
 • הפטנט החדש Tab in Gum מביא עימו בשורה לצרכנים והופך את חוויית הצריכה לנוחה וידידותית, במינונים גבוהים ובטעמים שכולם אוהבים.
TIG

תחום תוספי התזונה צובר תאוצה בשנים האחרונות ומהווה כלי עזר חשוב עבור צרכנים כדרך לשמירה על הבריאות והשלמת חוסרים תזונתיים. לצד ההכרה בחשיבותם של תוספי תזונה, עולה קושי אצל אנשים רבים בהתמדה לאורך זמן של נטילת תוספי התזונה. פטנט עולמי חדש, הולך לשנות את כללי המשחק והופך את חוויית הצריכה, לנוחה, טעימה וקלה להתמדה.

נטילת תוספי תזונה באופן קבוע ועקבי מאתגרת עבור צרכנים רבים. הסיבות לכך קשורות בעיקר לדרך הנטילה הטקסית, שמצריכה בליעה של כמוסות או טבליות גדולות, קושי בבליעה או התמודדות עם טעם וריח לוואי. כל אלה יכולים להקשות לאורך זמן על צריכה עקבית של תוספי תזונה. את התופעה הזו מכנים "Pill Fatigue" או "עייפות מכדורים", תופעה שבה ההרגל של בליעת כדורים רבים הופך מתיש ולא נוח.

נמאס לכם לבלוע כדורים?

"התופעה הזו של "עייפות מכדורים" מתחילה כבר בעולם הרפואה. מחקרים מעידים על קושי של מטופלים להתמיד עם נטילת כדורים רבים ובכך למעשה נפגע תהליך הטיפול. אם לא לוקחים תרופה אז מה הסיכוי שתעבוד? התופעה הזו מחלחלת כמובן גם לעולמות תוספי התזונה שנוטים להזכיר בצורת הנטילה שלהם תרופות", ד"ר מיכאל ויינפאס, מומחה לרפואת המשפחה, רופא סוכרת והרבליסט קליני.

נראה שעבור צרכני תוספי תזונה רבים, ה"עייפות מכדורים" הופכת שכיחה יותר והופכת בשלב כלשהו למטרד, דבר המגביל את ההיענות שלהם לטיפול ממושך, גם כשמדובר בפרק זמן קצר יחסית. על פי דו"ח NBJ משנת 2020, כ-69% מהצרכנים היו מעדיפים לצרוך תוספי תזונה בפורמט שונה מטבליות או כמוסות. מתחת לגיל 34 הנתון מטפס ל- 82%!

מתי זה הופך לבעיה?

"הדאגה הזו הופכת ממשית גם בקרב נשים בתקופת הפוריות וההיריון. בתקופה רגישה זו, ישנו  קושי ניכר במיוחד לצרוך תוספי תזונה בטבליות או בכמוסות, בעיקר בגלל גודל הטבליה ורגישות לריחות וטעמים המלווה תקופה זו. בקרב נשים בהיריון, ההמלצה לנטילת תוספי תזונה היא כבר מזמן קונצנזוס. תקופה זו מהווה חלון הזדמנויות חשוב במיוחד לבריאות האישה והתפתחות תקינה של העובר. על פי המלצת משרד הבריאות, יש לצרוך ארבעה רכיבים במהלך ההיריון: ברזל, חומצה פולית, ויטמין D ויוד. הגעה למצב תזונתי לא תקין וחוסרים בשלבי חיים אלו, עלולים להוביל לבעיות בריאותיות הן ליולדת והן לעובר", מוסיף ד"ר ויינפאס.

החיפוש אחר פתרונות ידידותיים יותר

חברות תוספי התזונה פונות לחיפוש אחר פתרונות ידידותיים יותר לטובת הצרכנים ומציעים פורמטים שונים, מתוך הצורך שעולה מהצרכנים לשילוב שבין יעילות ונוחות. עם הזמן, צצו להם על המדפים תוספי תזונה חדשים, בצורה של נוזל, אבקות ודובוני גומי.

האם הם באמת יעילים?

נראה כי לצד החלופות האטרקטיביות יותר לצריכה, הפורמטים החלופיים שמציעות חברות התוספים לא תמיד מצליחים לתת מענה מספק בכל הנוגע למינונים ויעילות התוספים. תוספי תזונה המגיעים בצורה של נוזל או אבקה, לעיתים מלווים בריחות, מרקמים וטעמי לוואי שמקשים לא פחות על ההתמדה של הצרכנים. גם איכות החומרים הפעילים עלולה להיפגע בחלק מן המקרים כתוצאה מרגישות גבוהה יותר של הפורמט ונטייה להתחמצנות של מרכיבים מסוימים. במצבים אחרים, הפורמט החלופי כדוגמת סוכריות גומי, אכן מספקים דרך טעימה ונוחה יותר לנטילה, אך מכילים מינונים מזעריים ביותר של רכיבי תזונה, אשר פוגעים ביעילות וחלקם אף עמוסים בסוכר. נראה כי עד היום, על אף המאמצים לשפר את חווית הלקוח, נראה כי לא הצליחו למצוא את הנוסחה המדויקת שמשלבת בין נוחות לבין יעילות.

הדור החדש של תוספי הבריאות: מהיום כבר לא צריך להתפשר

חברת סופהרב, משיקה בימים אלו את סדרת תוספי התזונה המהפכניים Tab in Gum. מדובר פטנט עולמי פורץ דרך, המציע את אחד הפתרונות המבריקים: תוספי תזונה בגומי לעיסה. הפורמט החדש מציע לצרכנים חוויה חדשה וכיפית, המאפשרת לצרוך תוספי תזונה מבלי לשנות את שגרת היום העמוסה, תוספי Tab in Gum הופכים את המטרד שבנטילת תוספים, לחוויה אחרת לגמרי!

כתבה מוצרי TIG
כתבה מוצרי TIG

פשוט לשמור על הבריאות

טכנולוגיה פטנטית ייחודית של טבליה לעיסה המצופה בגומי לעיסה, למעשה מציעה את אותם מינונים אפקטיביים וחומרי גלם איכותיים של תוסף תזונה, רק בחוויית צריכה טובה, פשוטה וטעימה. לראשונה, קל להתמיד לאורך זמן, מבלי להתפשר על כלום! יתרון נוסף של ציפוי הגומי לעיסה הוא ביכולתו לשמור על טיב הרכיבים שבתוך הטבליה ולהגן עליהם מפני חמצון.

ד"ר ויינפאס מוסיף כי "כדי להצליח לפתח תוסף תזונה איכותי, חדשני ויעיל, חשוב להקפיד על ביצועי מחקרי מעבדה על מנת לוודא את שחרור החומרים לגוף". לא מספיק רק להמציא את הפורמט הנכון, אלא חשוב לשמור על הרכיבים הנכונים והמינונים המדויקים שהינם חשובים במיוחד".

אותם תוספי תזונה בגומי לעיסה

תזכרו את השם Tab in Gum, כי מדובר על הדור החדש והמתקדם ביותר בתחום תוספי הבריאות! הפטנט של סדרת Tab in Gum יוצר מהפכה ומשנה את כל מה שהכרנו עד היום. הפורמט החדש בא במטרה להקל על הצרכנים שהבריאות חשובה להם, אך מסיבות שונות מתקשים להתמיד. בזכות החדשנות הטכנולוגית, היום אפשר להנות מתוספי תזונה ולצרוך ויטמינים, מינרלים ורכיבי תזונה נוספים במינון יומי מדויק ומבוקר ובטעמי פירות שכיף לצרוך.

אותם תוספי תזונה בגומי ללעיסה: החמישייה הפותחת

 1. ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C לשיפור הספיגה.
 2. מולטי ויטמין לנשים בהיריון (פרנטל) המכיל את ארבעת הרכיבים המומלצים לנשים הרות, במינונים העומדים בהמלצות משרד הבריאות וארגוני הבריאות העולמיים.  
 3. ויטמין D 1,000 יחב"ל בצורתו הפעילה D3.
 4. ויטמין B12 1,000 מק"ג בצורה הפעילה מתילקובלמין.
 5. חמוציות וויטמין C מכיל תמצית מרוכזת של חמוציות בתוספת של ויטמין C.

חוויה קלה, נוחה וטעימה!

 • רכיבים פעילים במינונים גבוהים.
 • טכנולוגיית ציפוי פטנטית לשמירה על איכות וטריות.
 • גומי לעיסה ללא סוכר בטעמי פירות שכיף לצרוך.

זה הזמן להתקדם לדור חדש של בריאות.

בד"ר מיכאל ויינפאס, מומחה לרפואת משפחה שמספר על הפטנט החדש שמשנה את כללי המשחק בתחום תוספי התזונה >>


גלו עוד באותו נושא

תוסף תזונה בגומי לעיסה
Tab In Gum
10 אפריל 2022

מהיום אפשר אחרת: תוספי תזונה בגומי לעיסה

פטנט חדש בעולם תוספי התזונה הולך להפוך את חווית הצריכה לנוחה, פשוטה וקלה להתמדה. פתרון מצוין לצרכני תוספי תזונה, שמכירים בחשיבות הרבה של תוספי התזונה...
ספרו לי עוד
Tab In Gum
13 אפריל 2022

דור חדש של בריאות! פטנט עולמי משנה את הדרך שבה אנו צורכים תוספי תזונה

האזינו לענת מרקוביץ, מספרת על הבשורה הבאה בעולם תוספי התזונה! סדרת תוספי התזונה Tab in Gum, פטנט עולמי בלעדי, שמשנה כל מה שידענו על תוספי...
ספרו לי עוד

אולי יעניין אתכם גם

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

מולטי ויטמין לנשים בהיריון Tab In Gum

פרנטל מולטי ויטמין-מינרל לנשים הרות – טבליות בציפוי גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ויטמין D | סדרת Tab in Gum

ויטמין D | סדרת Tab in Gum

ויטמין D 1,000 יחב"ל בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל בתוספת ויטמין C | סדרת Tab in Gum

ברזל 30 מ"ג בתוספת ויטמין C בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
חמוציות וויטמין C | סדרת Tab in Gum

חמוציות וויטמין C | סדרת Tab in Gum

חמוציות בתוספת ויטמין C בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים
ויטמין B12 | סדרת Tab in Gum

ויטמין B12 | סדרת Tab in Gum

ויטמין B12 מתילקובלמין 1,000 מק"ג בפורמט של גומי לעיסה
לפרטים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו
הירשמו עכשיו לניוזלטר של סופהרב וקבלו עדכוני אורח חיים בריא!